16 жовт. 2023

День здорового харчування

Учні 5-9 класів представили фото-відео корисних страв. Вихованці ГПД пограли в гру "Шкідливе та корисне". Вчитель англійської мови Yana Prybysh разом з учнями 8 класу розробили стінгазету "Junk Food and Healthy Food". Будьте здорові і не хворійте!
13 жовт. 2023

Тиждень Осені

У Раківській гімназії із 9 по 13 жовтня проходив Тиждень Осені. Згідно плану тижня проведено: 09.10. - Відкриття тижня осені. 10.10. - Майстер-клас з виготовлення композицій з осінніх квітів (1-4 клас) 11.10. - Майстер-клас з виготовлення композицій з овочів та фруктів (5-9 клас) 12.10. - Презентація виготовлених композицій 13.10. - Конкурсна програма "Міні-міс Осінь - 2023". Закриття тижня осені. Діти протягом тижня знайомилися з прикметами осені, вели спостереження за змінами у природі, майстрували вироби з природного матеріалу, малювали осінні ілюстрації. Основною метою тематичного тижня було розширення кругозору та систематизація знань дітей про осінь як пору року, її ознаки та явища: поглиблення уявлень про зміни в природі восени; розвиток вміння спостерігати за живими об’єктами і явищами неживої природи; розвиток вміння бачити красу навколишнього світу, різноманітність його форм і фарб; виховання моральних і духовних якостей дитини під час спілкування з природою. Завершився тиждень конкурсною програмою, в якій дівчата 3-6 класу поборолися за звання "Міні-міс Осінь - 2023". Учасниці конкурсу та всі учні гімназії були нагороджені грамотами, медалями та подарунками.
12 жовт. 2023

Лялькова вистава

Сьогодні молодші школярі Раківської гімназії разом із вихованцями Раківського ДНЗ дивились лялькову виставу . Дітки отримали багато позитивних емоцій та море гарного настрою .
11 жовт. 2023

Тиждень доброти

У Раківській гімназії з 4 по 11 жовтня 2-23 року проходив тиждень доброти "Гуманне ставлення до тварин". Згідно плану тижня було проведено: 04.10. - Відкриття тижня доброти. Перегляд аудіоказки "Маленький рятівник" - 2 клас. 05.10. - Заняття з малювання "Моя улюблена тваринка" - 1 клас. Розважально-виховний квест "Пухнасті пригоди" - 6 клас. 06.10. - Розважально-виховний захід "Вертляві хвостики" - 4 клас. Онлайн - гра "Повернення додому" - 5 клас. 09.10. - Перегляд аудіокниги "Зося" - 3 клас. Перегляд відео "Непроста історія" - 7 клас. 10.10. - Карткова гра "Думай як чотирилапий" - 8 клас. Відеопроєкт "Відповідальний господар" - 9 клас. 11.10. - Закриття тижня доброти. Аквагрим "Чи схожий я на свого улюбленця?
10 жовт. 2023

Всесвітній день психічного здоров’я

Всесвітній день психічного здоров’я (World Mental Health Day) або День ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня. Свято покликане звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини, обізнаністю про профілактику ментальних розладів, способи турботи про ментальне здоровʼя та для підтримки людей з подібними захворюваннями. Основна мета цього святкування – скоротити поширеність захворювань, пов’язаних з психічними розладами: депресивні стани, фобії, розлади особистості, посттравматичний синдром, алкогольна та наркотична залежності, шизофренія, недоумкуватість, порушення свідомості тощо. Окрім того, Всесвітній день ментального здоров’я спрямований на підтримку людей, які не страждають на серйозні відхилення з боку психіки, проте переживають скрутні часи та потребують сили волі й характеру, які б допомогли їм впоратися з будь-якими життєвими труднощами.
6 жовт. 2023

6 жовтня - Всесвітній день помішки

Белл вірив, що створений ним смайл давно перестав бути комерційним символом, а став інтернаціональним символом гарного настрою і усмішки. Тоді він вирішив створити Всесвітній день усмішки, який із 1999 року відзначають у першу п'ятницю жовтня. Девізом свята стала фраза: «Зроби добру справу. Допоможи хоча б одній людині усміхнутися». Офіційним спонсором Всесвітнього дня усмішки із 2001 року виступає створена після смерті Гарві Белла організація — World Smile Foundation.
2 жовт. 2023

ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

З метою формування патріотичних почуттів, зміцнення свідомості в кожного громадянина гордості за свою Вітчизну, її історію й традиції, готовність захищати її свободу в нашій гімназії проведено національно-патріотичний захід на тему "Слава незламним захисникам". В ході заходу було представлено звіти роїв "Козачата"(молодший рій) та "Незламні" (старший рій), виконано флешмоб учнями гімназії. Після завершення виховного заходу здобувачі освіти та педагогічні працівники відвідали сквер героїв, де запалили свічки пам'яті, поклали квіти і вшанували хвилиною мовчання пам'ять про захисників, які віддали життя за Україну.
1 жовт. 2023

Всеукраїнський день бібліотек.

Книги- найкращі зберігачі знань, накопичені століттями для нас усіх.
30 вер. 2023

Всеукраїнський день бібліотек

Заходи до Дня бібліотек
29 вер. 2023

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Вже традиційно до Дня працівника освіти в гімназії уроки проводять учні 9 класу. Старшокласники старанно підготувались до уроків з допомогою педагогів та натхненно провели їх. Всі учні чемно виконували завдання "молодих вчителів," педагоги трошки відпочили, а старшокласники отримали цікавий досвід. І хто знає, можливо, хтось із них обере професію вчителя.