12 лист. 2023

Увічнення пам'яті захисників України

Україна сьогодні переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора. У цій війні ми вже маємо тисячі поранених і загиблих мужніх оборонців. Вони стоять в одному ряду з поколіннями борців за волю і державну самостійність. З метою гідного вшанування героїзму і самопожертви воїнів, полеглих за суверенітет і територіальну цілісність України, прояву уваги та дбайливого ставлення до родин загиблих, формування активної громадянської позиції школярів у навчальному закладі проведено: - урок, присвячений Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, хвилиною мовчання увічнено пам’ять захисників України; - покладено квіти біля скверу захисникам України; - проведено тематичну виставку мистецтва, документів присвячених пам’яті захисників України; - година спілкування «Герої нашого часу»; - прослуховування пісні «Пливе кача».
8 лист. 2023

Допомога для ЗСУ "Повертайтесь живими!"

Раківська гімназія долучилася до допомоги ЗСУ. Нами було зібрано кошти, які були використані на закупку медикаментів та грілок військовим. Також учні гімназії від щирого серця виготовили листівки з побажаннями, які разом із медикаментами поїдуть на фронт. Віримо в нашу перемогу! Слава ЗСУ!!!
3 лист. 2023

День без рюкзака

Сьогодні у Раківській гімназії відбувся "День без рюкзаків". Це було неймовірно! Ми не очікували, що така велика кількість гімназистів прийдуть без рюкзаків. Креатив зашкалював!!! Наші діти - надзвичайні, креативні та крууутееезні! Ця п'ятниця для нас усіх була дуже позитивною. Дякуємо всім, хто долучився до нашої тематичної п'ятниці!!!
2 лист. 2023

Подорож по Мадагаскару

Сьогодні до нашої гімназії завітали звірятка із Мадагаскару: павук птахоїд, імператорський скорпіон, еублефар, бананоїд, гекон токі, водяна агама, синьоязикий сцинк, середньоазіатська черепаха, шиншилка, анаконда, пітон, імператорський удав, розмовляючий папуга. Діти одержили море позитиву та хорошого настрою.
31 жовт. 2023

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т. Шевченка

Сьогодні у Раківській гімназії відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка.
31 жовт. 2023

Посвята у першокласники та п'ятикласники

У Раківській гімназії пройшло особливе свято - ми приймаємо в сім'ю наймолодших учнів - першокласників та гімназистів старшої ланки - п'ятикласників. У добру путь, любі діти, Ідіть навчайтесь, розуму набирайтесь, З лихом не зустрічайтесь. Хай вам щастить!
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

Радіодиктант Національної Єдності "Дороги України" 2023. Автор тексту Катерина Калитко. Читець диктанту Олексій Гнатковський
26 жовт. 2023

Національний конкурс "Репортер"

Учениці Раківської гімназії Бардош Аліна та Немеш Анастасія взяли участь у Національному конкурсі "Репортер". Завданням цього конкурсу було створити відеосюжет на тему: "Небанально про українську культуру". Аліна Бардош, працюючи над відеосюжетом, поспілкувалася з місцевою поетесою, жителькою села Тур'ї-Ремети - Світланою Червеняк, яка люб'язно розповіла про себе та свою творчість. Анастасія Немеш у своєму відеосюжеті завітала до Ганни Біган - завідуючої клубом села Раково, в якому пані Ганна розповіла про стародавні українські хустки, різновидом яких є намитка. Бажаємо перемоги нашим учасницям!
25 жовт. 2023

Зустріч зі Світланою Червеняк

Сьогодні у нашій гімназії зустріч. Зустріч із поетесою-землячкою, людиною, яку природа і батьки обдарували неоціненним багатством – багатогранним талантом. Ця жінка талановита буквально у всьому – в роботі, творчості, дружбі, любові. У нас в гостях побувала Світлана Червеняк. У спокійній і затишній атмосфері поетеса поспілкувалася з учнями нашої гімназії. Вони мали можливість послухати її поезії і самим їх декламувати. Всі отримали багато позитивних емоцій від спілкування зі Світланою Червеняк.
18 жовт. 2023

18 жовтня – Європейський День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом був започаткований Європейський День боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо явища торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні. Проблема торгівлі людьми особливо загострилася під час повномасштабного вторгнення рф на територію України. Жінки та діти, які змушені покинути Україну, стикаються з ризиками торгівлі людьми. Водночас і чоловіки, які залишаються всередині країни, також можуть стати здобиччю торговців людьми. Торгівля людьми може набувати безліч різних ганебних форм. Однією з яких є трудове рабство – грубе порушенням прав людини і прав працівника. Свобода від примусової праці – одне з основних трудових прав, яке інспектори праці заохочують та захищають.