27 вер. 2023

Готуємось до Всеукраїнського дня бібліотек

Підготовка до свята
22 вер. 2023

Практичне заняття "Я - водій та пішохід"

У Раківській гімназії з учнями 1-4 класів було проведено практичне заняття на тему " Я - водій та пішохід", з метою розширити знання дітей про правила дорожнього руху, різні види транспорту, уміння правильно переходити вулицю в ігровій формі.
22 вер. 2023

День партизанської слави

Виховна година " Шляхами партизанської слави"
21 вер. 2023

День миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, але ми всі щиро прагнемо перемоги, яку наближають наші ЗСУ. З нагоди Дня миру у гімназії пройшов флешмобом «Шлях до перемоги», який підготували учні нашої гімназії. Школярі висловлювали побажаннями миру та злагоди і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!». Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.
19 вер. 2023

Олімпійський тиждень

У Раківській гімназії з 11 по 15 вересня було проведено «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.
15 вер. 2023

Всесвітній день прибирання

Всесвітній день прибирання (World Cleanup Day), що відзначається щороку в третю суботу вересня, – це глобальна подія, що об’єднала навколо себе мешканців різних країн світу з метою прибирання планети від сміття. Мета акції – привернути увагу на проблему відходів, у тому числі сміття на воді. Учні раківської гімназії теж долучилися до цієї акції, адже наша припода - у наших руках.
5 вер. 2023

Знавці правил дорожнього руху

У рамках місячника "Увага! Діти на дорозі!" з метою повторення і закріплення знань учнів з правил дорожнього руху, навичок свідомо їх дотримуватись, щоб уникнути травм і нещасних випадків у гімназії проведено квест "Знавці правил дорожнього руху". Молодші школярі завзято змагалися, пригадуючи правила за допомогою цікавих завдань.

Ранкова руханка

Новий навчальний рік у Раківській гімназії розпочався із ранкової руханки. Ця традиція збережеться і надалі, адже "у здоровому тілі - здоровий дух".
4 вер. 2023

Акція "1 вересня без квітів"

У Раківській гімназії пройшла благодійна акція "1 вересня без квітів", під час якої було зібрано 13 855 грн. Ми щиро дякуємо всім учням та батькам, які долучилися до фінансового збору!!! Продовжуємо допомагати ЗСУ та віримо в нашу ПЕРЕМОГУ!

Перший урок

Сьогодні в Раківської гімназії традиційно пройшов перший урок, який був присвячений захисникам України. Учні та класні керівники 5-7 класів відвідали сквер героїв, де запалили свічки пам'яті, поклали квіти і похилили голови перед захисниками, які віддали життя за Україну. Вічна і світла пам'ять! Герої не вмирають!