1 вер. 2023

Щедрі подарунки від гостей на День знань

1 вересня учні Раківської гімназії отримали в подарунок від депутата Верховної Ради Лаби Михайла Михайловича та депутата Тур'є Реметівської сільської ради Ігнатика С.І. баскетбольні, футбольні та волейбольні м'ячі та планшети. Такому подарунку раді і діти, і вчителі. Учнівський та педагогічний колектив закладу освіти дякують депутатам за надану спонсорську допомогу і бажають їм міцного здоров'я, стабільності, процвітання і здійснення планів.

СВЯТО БУКВАРИКА

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1класі Раківської гімназії. Це святковий захід, під час якого першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно. На чолі з класним керівником Малеш А. В. вчили вірші та пісні, підготували гарні музичні композиції. І як результат - перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, веселі пісні не залишили байдужими нікого. На свято завітало багато гостей. Це і дирекція школи, і вчителі, батьки. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого шкільного року.

СВЯТО БУКВАРИКА

17 трав. 2023

Єдиний національний урок з правил дорожнього руху

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі з учнями Раківської гімназії було проведено Єдиний національний урок " Безпечна дорога додому".
14 трав. 2023

ДЕНЬ МАТЕРІ

Мама - найважливіша людина в нашому житті, яка завжди підтримає і любитиме свою дитину. Щороку в середині травня українці відзначають День матері, щоб подякувати мамі за все та порадувати її теплим побажанням.
12 трав. 2023

Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Раківська гімназія виборола ІІ місце в І етапі (територіальний) Всеукраїнської дитячо - юнацької військово - патріотичної гри "Сокіл"("Джура").
8 трав. 2023

Днень пам'яті та примирення

Цього року 8 травня, в День пам’яті та примирення, Україна вшановуватиме пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. Уч ні нашої гімназії підготували виступ, де було вшановано хвилиною мовчання всіх, хто загинув під час Другої світової війни та жертв війни з росією.
8 трав. 2023

Вишкіл з домедичної підготовки

У Раківській гімназії був проведений вишкіл зі стрільби, розбирання та збирання АК-74 та домедичної підготовки. Щиро дякуємо військовослужбовцям за майстер-клас.
5 трав. 2023

Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Сьогодні в Раківській гімназії відбувся шкільний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Рої гідно представили себе на І етапі. Кожен зміг випробувати свої сили. Бажаємо удачі рою в ІІ етапі гри!!!
4 трав. 2023

Поїздка до кінотеатру

Нашу учні мали можливість відвідати кінотеатр. Ми з цікавість переглянули мультфільм "Мавка. Лісова пісня" за мотивами драми-феєрії Лесі Українки "Лісова пісня". Було весело, цікаво та захоплююче.