15 лют. 2022

День пам’яті!

15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – День пам’яті.
14 лют. 2022

День Валентина

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. Учні Раківської гімназії мали змогу виготовити валентинки, які згодом подарували людям, яких люблять. З учнями початкової ланки проведено конкурсно-розважальну програму "Серця двох", де учні взяли участь у конкурсах та позмагалися між собою. Виготовлено серце-рамку із повітряних кульок, що дало змогу провести фотосесію. Вихователь ГПД Семаль О.В. створила гарне відео до Дня святого Валентина.
22 січ. 2022

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Прикметно, що день Соборності припадає на період великої радості від Різдва Христового, радості людини , що благоговіє перед таїною Спасіння, переживає чудо великого оновлення. Утвердження єдності народу у соборній державі, чуття великої родини як у далекому 1919, так і сьогодні завжди було і є чудом оновлення.
14 січ. 2022

Коляда на Василя

Зимові свята в Україні споконвіку супроводжуються обрядовими піснями та відвідуванням сусідніх будинків. На Різдво і в Старий Новий рік 14 січня діти і молодь відвідують будинки сусідів, родичів і хресних, де співають щедрівки і колядки. Наші наймолодші учні завітали до гімназії, щоб пощедрувати та поколядувати.
11 січ. 2022

"А ми відпочиваємо граючись..."

Учні початкової ланки під час зимових канікул мали змогу не тільки відпочити від навчання, а й погратися в різні цікаві ігри та естафети. Цей день видався веселим, радісним та емоційним.