24 лют. 2024

Друга річниця війни

731 день війни, болю та супротиву❤️‍
21 лют. 2024

День української писемності та мови

Щорічне відзначення Міжнародного дня рідної мови спрямоване на привернення уваги на спільноти , що активно розмовляють рідною мовою. Для України сьогодення цей день є надважливим та актуальним як ніколи, адже виборюючи свободу для всіх українців, ми так само звільняємо мову від негативного впливу ворога. В гімназії також проведено ряд заходів, спрямованих на поповнення активного словника дітей. Плекай українську, адже мова — неодмінна складова будь-якої нації.
20 лют. 2024

"Знай і люби свій край"

Виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва #Знайілюбисвійкрай2024
20 лют. 2024

Небесна сотня

А сотню вже зустріли небеса... Пам'ятаємо всіх полеглих Героїв
17 лют. 2024

17 лютого - День спонтанного прояву доброти

Щороку 17 лютого відзначається День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day). Попри те, що свято досить молоде, з кожним роком його популярність в суспільстві зростає. Його можуть відзначати як окремі люди, так цілі організації, які заохочують прояви доброти та милосердя у суспільстві. Випадкові прояви милосердя надихають людей.Цікаво, що люди, які постійно зосереджені на своїх проблемах, із задоволенням відгукаються на вчинення спонтанних актів доброти та милосердя. Добрі діла приносять задоволення не тільки одержувачу, але й надихають радістю тих, хто їх чинить. Саме такі причини і є метою свята у нашій гімназії – зробити гімназистів трішки щасливішими та поширити частинку доброти навколо себе. Необов’язково звершувати якісь величезні доброчинні акти, достатньо підбадьорити ближнього, зробити приємний комплімент чи просто посміхнутися до незнайомця. Девізом цього дня стали такі слова :"Твори добро, бо ти людина!". Закликали учнів завжди залишатися людиною в будь-якій життєвій ситуації.
16 лют. 2024

День єднання

Разом з усією Україною Раківська гімназія святкує День Єдності
15 лют. 2024

15 лютого - Всесвітній день комп’ютера

Щорічно 15 лютого увесь світ відзначає Всесвітній день комп’ютера (World Computer Day) – електронно-обчислювальної машини, без якої неможливо уявити життя сучасної людини.Дата святкування обрана на честь створення першого електронного комп’ютера (він отримав назву ENIAC), який ввели до ладу 15 лютого 1946 року. ENIAC розробили спеціально для армії, а саме – для обрахунку балістичних таблиць. Всесвітній день комп’ютера – це всесвітнє святкування позитивних переваг комп’ютерів, яке відзначається щороку. ENIAC – перший у світі повністю електронний, програмований комп’ютер. З метою безпечного використання комп'ютера з учнями гімназії було проведено практичне заняття з ноутбуками та ігрове заняття на тему "Користь чи шкода від комп'ютера?"
14 лют. 2024

День Святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина! ❤ Це ще один привід, коли можна нагадати своїм близьким людям про те, як сильно ми їх любимо!
7 лют. 2024

День безпечного інтернету

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету – Safer Internet Day – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це буде вже 21 День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору для наймолодших користувачів. Наша гімназія не стала виключенням та долучилася до проведення різних заходів. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. 7 лютого у школі було проведено ряд заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет. Гімназисти подивилися мультфільми про безпечне користування Інтернетом: «Нові корисні підказки. Увага! Інтернет!», «Безпечний Інтернет. Найжахливіший тиждень Петрика», дізналися більше про Інтернет-культуру, пригадали правила Інтернет спілкування та дали обіцянки їх дотримуватись, а також познайомилися з цікавими, а головне, безпечними Інтернет-ресурсами. Після перегляду здобувачі освіти відповідали на поставлені запитання, розповідали цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету. Для учнів 8 – 9 класів була проведена інформаційна бесіда «Неприємності в мережі Інтернет». Наголошувалося на позитивному та корисному використанні інформаційних технологій. Проведені заходи дозволяють зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращої і більш безпечної онлайн-спільноти. Вона служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого Інтернету.
6 лют. 2024

Похід до ромів

Класними керівниками Раківської гімназії 06.02. 2024 року було відвідано сім'ї учнів ромської національності, які не відвідують навчальні заняття.