4 груд. 2023

Конкурс "Репортер"

Учениця 9 класу Раківської гімназії Немеш Анастасія, взяла участь у Національному конкурсі "Репортер" та увійшла у список 50 фіналістів з 417 учасників. Щиро вітаємо фіналістку.❤
3 груд. 2023

День людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Цей день покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і добробуту, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Це нагадування людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства — людей з інвалідністю. Через війну чимало українців втрачають своє здоров’я. Кількість людей з інвалідністю як серед військових, так і цивільних, на жаль, збільшується. Наразі в країні налічується три мільйони людей з інвалідністю. Саме з метою обізнаності учнів в даній темі в нашій гімназії пройшов такий день. Протягом дня з учнями були проведені години спілкування , перегляд презентації, перегляд різних соціальних роликів! Сподіваємося на небайдужість учнів до таких людей!
1 груд. 2023

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Україна залишається в категорії країн з концентрованою стадією епідемії ВІЛ-інфекції, що зосереджена серед окремих груп населення високого ризику інфікування ВІЛ. Сьогодні епідемічна ситуація з ВІЛ-інфекції в Україні знову характеризується зростанням кількості зареєстрованих випадків ВІЛ-інфекції в більшості регіонах України. Зменшення абсолютної кількості СІН серед вперше зареєстрованих випадків ВІЛ інфекції спостерігається останні 4 роки з 7105 випадків у 2009 році до 5933 випадків у 2013. У структурі шляхів передачі ВІЛ, частка статевого шляху передачі серед осіб з вперше в житті встановленим діагнозом ВІЛ-інфекції на кінець 2013 р. складає 54,2%. Катастрофічних перспектив, які нас очікують у майбутньому, можна уникнути лише уважним ставленням до проблеми кожною людиною. Ваші знання - можуть захистити Вас. Дізнайтеся про ВІЛ/СНІД більше.
27 лист. 2023

День пам'яті жертв Голодомору

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років. У 2023-му році День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада. На жаль, зараз Україна переживає важкі часи. Тому виховний захід учні гімназії були вимушені проводити у бомбосховищі під час повітряної тривоги. Вшанували та згадали хвилиною мовчання педагоги та учні мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору. Пам’ятаємо! Єднаймося! Переможемо!
22 лист. 2023

День Гідності та Свободи

21 листопада День Гідності та Свободи на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).
20 лист. 2023

20 листопада Всесвітній день дитини.

Діти - наше все. І радісне теперішнє, і світле майбутнє✨✨ Плекайте велике серце у дітей, турбуйтесь про них щомиті
17 лист. 2023

Безпечна дорога додому

Безпека на дорозі – спільна відповідальність усіх учасників дорожнього руху. На чому би ви не пересувалися: пішки, на автобусі чи автомобілі, велосипеді чи самокаті – ви маєте поважати інших і дбати про власну безпеку. Кожен пішохід і велосипедист може вжити заходів, щоби бути більш помітним у темряві, кожен кермувальник – дотимуватися безпечної швидкості, зважати на знаки. Пам’ятайте: через нові виклики, спричинені повномасштабною війною, всі екстрені служби працюють із великим навантаженням. Допомогти їм, намагаючись уникати аварій на дорогах, – може кожен. Дотримуйтеся цих простих порад, будьте уважними і дбайте про себе!
16 лист. 2023

Онлайн-гра "Відун"

Обласна інтелектуальна гра-вікторина „Відун” (далі – Гра) є одним із етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)”. Вона проводиться з метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, поглиблення знань про героїчне минуле українського народу, незалежність і суверенність нашої держави, формування національної свідомості, активної громадянської позиції, здорового способу життя.
16 лист. 2023

Челендж-руханка

На виконання загальнонаціональної програми Президента "Здорова Україна" із здобувачами освіти Раківської гімназії проведено челендж-руханку для усвідомлення важливості виховання здорової нації, з метою пропаганди здорового і активного способу життя. У челендж-руханці взяли участь здобувачі освіти 1-9 класів, які виконували динамічні руханки, які позитивно впливають на здоров'я.
13 лист. 2023

13 листопада - Всесвітній день доброти

Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного. Це і було метою проведення Дня доброти у нашій гімназії. Протягом дня з гімназистами було проведено ряд виховних заходів. Сподіваємося,доброта засяє у їх серцях.