11 квіт. 2024

Благодійний Великодній ярмарок

Всіх бажаючих запрошуємо на благодійний Великодній ярмарок "Купи писанку - допоможи ЗСУ!", який проходить в клубі с.Раково Тур-є-Реметівської сільської ради з 08 по 30 квітня 2024 року
7 квіт. 2024

Всесвітній день здоров'я

Всесвітній день здоров'я — відзначається щорічно 7 квітня. День здоров'я - це чудова нагода, щоб нагадати кожному, що варто піклуватися про своє здоров'я
3 квіт. 2024

Місячник благоустрою

Раківська гімназія долучилася до двомісячника благоустрою. Впорядковуємо зелені зони, висаджуємо та прополюємо квіти, дерева та прибираємо узбіччя дороги від сміття. Діти за чисте довкілля!
3 квіт. 2024

Всеукраїнський флешмоб учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

"МОТИВУЙ, НАДИХАЙ ТА ДІЙ!» Рій "НЕЗЛАМНІ" Раківської гімназії Тур'є Реметівської сільської ради Ужгородського району #IMZO #УДЦНПВ #ГОІДЕНТИЧНІСТЬ
2 квіт. 2024

«Земля-наш спільний дім».

Агітбригада «Green» Раківської гімназії вкотре бере участь у Всеукраїнському конкурсі «Земля-наш спільний дім».
1 квіт. 2024

1 квітня – Міжнародний день птахів

Початок весни... Чудова пора для всього живого. І ми з нетерпінням чекаємо наших друзів - пернатих мандрівників. Давайте турбуватися про наших птахів, щоб ми завжди мали можливість милуватися їх унікальною красою, неймовірним розумом, наполегливою працьовитістю та прекрасним співом.
22 бер. 2024

Національний Тиждень читання поезії

Національний Тиждень читання поезії наближається до завершення. Останні дні Тижня були найбільш плідними і напруженими, адже ми присвятили їх читанню поезій сучасних, здебільшого, маловідомих авторів. Звісно, ми не могли оминути тему війни в Україні. Боляче від того, що багато наших співвітчизників не повернулися додому, з багатьма довелося розпрощатися навіки, але пам'ять про загиблих назавжди житиме в наших серцях. Щирі співчуття рідним... Мирного неба нам усім. З нетерпінням чекаємо Перемоги...
21 бер. 2024

21 березня - відзначається Всесвітній день посадки дерев

Учнями Раківської гімназії висаджено саджанці сакури. Щира подяка народним депутатам України Михайлу Лабі та Роберту Горвату, які надали допомогу в озелененні території гімназії.
20 бер. 2024

Дні відкритих дверей комунального закладу " Перечинський професійний ліцей "

20 березня 9 клас нашої гімназії взяв участь у Дні відкритих дверей комунального закладу " Перечинський професійний ліцей ". Нас ознайомили з можливостями у здобутті професій і пріоритетами закладу.
15 бер. 2024

Тиждень протидії булінгу

Соціальна нестабільність, що склалася у сучасному суспільстві, зумовлює зростання різних відхилень в особистісному розвитку та поведінці підлітків. Це підвищена тривожність, духовна спустошеність, байдужість, цинізм, жорстокість, агресивна поведінка. Чи відомо Вам, що відповідно до даних дослідження UNICEF, в Україні у 2017 році 67% дітей стикалися з булінгом в тих чи інших його проявах (були жертвою чи свідком). У лютому 2019 року було винесено перше судове рішення за фактом цькування у школі. Вже станом на початок серпня судами у 92 справах було винесено рішення про накладення стягнення, 47 справ відправлено на доопрацювання до органів поліції, а ще 36 – закрито у зв’язку з відсутністю складу правопорушення або спливу строку притягнення до відповідальності. Це і ініціювало проведення Тижня протидії булінгу. Особливу увагу привертає проблема насильства в дитячому та підлітковому середовищі, що отримала назву «шкільне цькування», а у міжнародній термінології – булінг. З метою ознайомлення учнів із поняттям «булінг», визначення ознак жертв цькувань і методами профілактики виникнення та подолання проявів булінгу в нашій гімназії. В нашому закладібуло проведено тематичні виховні години та години психолога, направлені на зниження рівня агресії та згуртованості учнівського колективу: «STOP BULLYING» - 1 - 4 кл; « Шкільний булінг » - 6 - 7 кл; « Що таке булінг? Шляхи попередження та подолання» - 8 - 9 кл. Для педагогічного колективу, з метою підвищення рівня компетентності, було проведено тренінг « STOP CYBERBULLYING» під час якого вчителі дізналися про види кібербулінгу та варіанти їх вирішення. Членами учнівського самоврядування було розроблено інформаційні буклети направлені на попередження та протидію булінгу в учнівському середовищі.