5 лют. 2024

Всеукраїнські шкільні ліги "Пліч-о-пліч"

Щиро вітаємо волейбольну команду дівчат "Ягуари", які відважно боролися і заслужено стали чемпіонами цієї гри!!!
31 січ. 2024

Катання на тюбах

Сьогодні учні Раківської гімназії мали можливість гарно провести час і покататися на тюбах. День видався насиченим, сповненим емоцій та радісним!
29 січ. 2024

29 січня - Річниця бою під Крутами

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Завдяки звитязі та сміливості українських воїнів ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено на декілька днів. У цей час відбувалися переговори між Українською Народною Республікою і країнами Четверного союзу. 9 лютого 1918 року Брестський мирний договір було підписано. Він означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб’єктом міжнародних відносин.
26 січ. 2024

Шкільний етап змагань "Пліч-о-пліч"

В Раківській гімназії пройшов шкільний етап змагань з волейболу (хлопці та дівчати) та з футзалу (хлопці).
26 січ. 2024

«Гірка пам’ять Голокосту» до Міжнародного дня пам’яті загиблих жертв Голокосту

27 січня у всьому світі вшановується пам’ять жертв Голокосту. Голокост – у перекладі з грецької означає «всеспалення, спалений цілком» - це масові вбивства (понад 6 млн.) євреїв у 1933 - 1945 роках у Європі. Історію неможливо повернути назад. Але необхідно розповісти про неї всю правду. Історія нашої Батьківщини, на жаль, має й сумні сторінки. В роки Голокосту – це країна смерті. Смерті безвинних…
25 січ. 2024

Фотоконкурс "Україна - це ми!"

Учні Раківської гімназії взяли участь у фотоконкурсі до Дня Соборності України: „Україна – це ми!ˮ, який проводиться у форматі онлайн виставки, обміну фотографіями, привітаннями та словами підтримки між учасниками Конкурсу через зручні та доступні соціальні мережі.
22 січ. 2024

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України. У Раківській гімназії із здобувачами освіти було проведено квест "Моя любов - Україна". Це день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити. Зберігаймо завжди міцність сили духу, волю!!! Мирного неба всім нам!!! І пам'ятаймо-Соборність- це не тільки землі, це передусім- Люди!... З днем Соборності, українці!!!
17 січ. 2024

Поїздка до кінотеатру

Що може бути кращим, ніж бачити щасливих дітей! Під час зимових канікул учні Раківської гімназії з'їздили в м. Ужгород до кінотеатру "5 елемент", де переглядали фільм "Школа магічних тварин"- море позитивних емоцій та вражень.
28 груд. 2023

Новий рік

Святкування Нового року у Раківській гімназії.
14 груд. 2023

14 грудня - День вшанування пам'яті ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

З учнями Раківської гімназії проведено інформаційну годину про героїчних та самовідданих людей, які ціною власного життя і здоров'я локалізували аварію та врятували країну і світ від радіаційного забруднення внаслідок техногенної катастрофи Чорнобильської АЕС у 1986році. Всі учні гімназії низько схиляють голови перед тими, хто віддав своє життя зупиняючи "ядерний смерч" та висловлюємо слова щирої подяки усім ліквідаторам, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції. Зичимо вам здоров'я та довголіття, миру та злагоди вашим родинам.