Правила прийому

/uploads/editor/5002/403421/sitepage_38/files/img2.pdf

Прийом дітей до 1 класу

на 2024/2025 навчальний рік

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Тур'є-Реметівської сільської ради № 16 від 19.02.2024 року "Про закріплення території обслуговування за закладами  загальної середньої та дошкільної освіти Тур'є-Реметівської сільської ради на 2024-2025 навчальний рік" та наказу по гімназії від  26.02.2024 № 13 "Про визначення дати початку приймання заяв про зарахування дітей до 1 класу Раківської гімназії у 2024 році" з 25 березня 2024 року розпочато прийом заяв про зарахування дітей до гімназії.

Порядок прийому дітей до 1 класу змінився

За новим Закон України "Про освіту" порядок прийому дітей до 1 класу змінився. Відтепер за кожною школою закріплено певну територію. Майбутні першокласники, які проживають на території обслуговування школи, матимуть право на першочергове зарахування до неї.

Право здобувати початкову середню освіту в комунальному закладі освіти, за яким закріплена територія обслуговування. де проживає ця дитина. гарантується ст. 13 Закону України "Про освіту", що разом із тим, не обмежує її право обрати інший заклад освіти.

Батьки або особи, що їх замінюють. мають право подати заяви на зарахування  в інші заклади освіти, якщо територію, на якій вони проживають, не закріплено за обраним закладом освіти. Зарахування в такому випадку відбувається за наявності вільних місць у порядку черговості після обовязкового зарахування дітей з території обслуговування закладу.

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви про зарахування одного з батьків дитини, чи осіб, що їх замінюють.

До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження або документ, що посвідчує особу;

2) медична довідка №063/0 "Карта профілактичних щеплень";

3) довідка форма 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду".

Етапи зарахування дітей до 1 класу:

І етап: здійснюється прийом документів дітей та зарахування, які проживають на закріпленій території обслуговування, тобто в мікрорайоні школи.

ІІ етап: навчальні заклади здійснюють прийом документів та зарахування дітей на вільні місця. які залишились після прийому дітей з мікрорайону.

До 1 вересня керівник навчального закладу видає наказ про зарахування.

Директору _______________________

(повне найменування закладу освіти)

(прізвище та ініціали директора)

_________________________________,

(прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) заявника чи одного з батьків дитини)

який (яка) проживає за адресою:

(адреса фактичного місця проживання)

Контактний телефон: ______________

Адреса електронної поштової скриньки: ________________________

про зарахування до закладу освіти

Прошу зарахувати _______________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження)

до ___ класу, який (яка) фактично проживає (чи перебуває) за адресою: ____________________________________________________________________,на _____________ форму здобуття освіти.

Повідомляю про:

наявність права на першочергове зарахування: так/ні (потрібне підкреслити) (_______________________________________________________);

(назва і реквізити документа, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти)

навчання у закладі освіти рідного (усиновленого) брата/сестри: так/ні (потрібне підкреслити) _______________________________________________;

(прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) брата/сестри)

роботу одного з батьків дитини в закладі освіти __________________ ____________________________________________________________________;

(прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), посада працівника закладу освіти)

навчання дитини у дошкільному підрозділі закладу освіти: так/ні (потрібне підкреслити);

потребу у додатковій постійній чи тимчасовій підтримці в освітньому процесі: так*/ні (потрібне підкреслити);

інші обставини, що є важливими для належної організації освітнього процесу ____________________________________________________________

Підтверджую достовірність всієї інформації, зазначеної в цій заяві та у доданих до заяви документах.

Додатки:

1. копія свідоцтва про народження або документ, що посвідчує особу;______________________________________

2. медична довідка № 063/о "Карта профілактичних щеплень";____________

3. довідка форма 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду"____________

(за переліком згідно з пунктом 4 розділу І Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367)

_________                                                                            ________________
        (дата)                                                                                                                                                                         (підпис)

*Зазначається лише для дітей з особливими освітніми потребами.