2021-2022  н.р.

Дистанційне навчання з 26.01 по 09.02

Працюємо на платформі Google Meet,   Viber.

Шановні батьки! Зверніть увагу на те , що маленькі здобувачі освіти не повинні виконувати домашніх завдань. Весь матеріал , який викладається на сторінки з того чи іншого предмету є орієнтовним для засвоєння теми. Дітки не повинні виконувати всі завдання . Головне, щоб зрозуміли тему. Багато грайтеся у школу, головне не наказуйте, дайте можливість дитині утвердитися і мати власну думку. Успіхів вам у нелегкій спаві.

Тема. Різновиди ходьби, бігу. Стійка на лопатках із зігнутими та прямими ногами. Розвиок сили.  15-17.03

Повторіть стійку на лопатках із зігнутими та прямими ногами.

Повторіть правила рухливих ігор "Шуліка та квочка",  "Вудка".

10. 03. - 11. 03.

Тема. Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. Загальнорозвиваючі вправи. Стійка на лопатках із                                                                                     зігнутими та прямими ногами. Розвиток сили.

Комплекс загальнорозвиваючих вправ  на місці  http://youtube.com/watch?v=fHv0nIFHMKU

Стійка на лопатках зігнувши ноги

Стійку на лопатках із зігнутими ногами роби з упору присівши перекатом назад із щільним групуванням.

Торкнувшись потилицею мату, підстав долоні під спину ближче до лопаток і уприся ліктями в підлогу,

ноги зігни, коліна - біля обличчя.

Після засвоєння виконай стійку на лопатках з прямими ногами.

Для розвитку силових здібностей, рекомендую такі рухливі ігри. Ці ігри можуть проводитися у вигляді вправ на опір зовнішнім силам і вправи на вольові напруження м'язів.

1. Відштовхнути партера з місця поштовхом долонь.

2. Перетягувати суперника через межу, рух назад.

. Відібрати палицю або будь-який інший предмет у суперника, повертаючи його в одну або іншу сторону.

Вивчіть рухливу гру Шуліка та квочка.

Гравці стають в потилицю один до одного і обхоплюють за пояс попереду. Перший в ланцюзі зображує квочку, всі інші                - курчата. Один з гравців - шуліка. Він намагається схопити курчати, що стоїть останнім у ланцюгу, квочка ж всіляко заважає          цьому, перегороджує коршуну шлях розведеними руками. Всі гравці допомагають наседке, переміщаючись по майданчику так,         щоб кінець ланцюга знаходився якомога далі від шуліки.

Вудка.

Діти стоять по колу. Ведучий - в центрі кола. Він тримає в руках мотузку, на кінці якої прив'язаний мішечок з піском.         Обертає мотузку з мішечком по колу над самою землею, а діти підстрибують вгору, намагаючись, щоб мішечок не зачепив їх            ніг. (Підстрибуючи, потрібно сильно відштовхнутися і підтягнути ноги.)