1 жовт. 2023

Всеукраїнський день бібліотек.

Книги- найкращі зберігачі знань, накопичені століттями для нас усіх.
30 вер. 2023

Всеукраїнський день бібліотек

Заходи до Дня бібліотек
29 вер. 2023

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Вже традиційно до Дня працівника освіти в гімназії уроки проводять учні 9 класу. Старшокласники старанно підготувались до уроків з допомогою педагогів та натхненно провели їх. Всі учні чемно виконували завдання "молодих вчителів," педагоги трошки відпочили, а старшокласники отримали цікавий досвід. І хто знає, можливо, хтось із них обере професію вчителя.
27 вер. 2023

Готуємось до Всеукраїнського дня бібліотек

Підготовка до свята
22 вер. 2023

Практичне заняття "Я - водій та пішохід"

У Раківській гімназії з учнями 1-4 класів було проведено практичне заняття на тему " Я - водій та пішохід", з метою розширити знання дітей про правила дорожнього руху, різні види транспорту, уміння правильно переходити вулицю в ігровій формі.
22 вер. 2023

День партизанської слави

Виховна година " Шляхами партизанської слави"
21 вер. 2023

День миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, але ми всі щиро прагнемо перемоги, яку наближають наші ЗСУ. З нагоди Дня миру у гімназії пройшов флешмобом «Шлях до перемоги», який підготували учні нашої гімназії. Школярі висловлювали побажаннями миру та злагоди і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!». Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.
19 вер. 2023

Олімпійський тиждень

У Раківській гімназії з 11 по 15 вересня було проведено «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.
15 вер. 2023

Всесвітній день прибирання

Всесвітній день прибирання (World Cleanup Day), що відзначається щороку в третю суботу вересня, – це глобальна подія, що об’єднала навколо себе мешканців різних країн світу з метою прибирання планети від сміття. Мета акції – привернути увагу на проблему відходів, у тому числі сміття на воді. Учні раківської гімназії теж долучилися до цієї акції, адже наша припода - у наших руках.
5 вер. 2023

Знавці правил дорожнього руху

У рамках місячника "Увага! Діти на дорозі!" з метою повторення і закріплення знань учнів з правил дорожнього руху, навичок свідомо їх дотримуватись, щоб уникнути травм і нещасних випадків у гімназії проведено квест "Знавці правил дорожнього руху". Молодші школярі завзято змагалися, пригадуючи правила за допомогою цікавих завдань.