Ранкова руханка

Новий навчальний рік у Раківській гімназії розпочався із ранкової руханки. Ця традиція збережеться і надалі, адже "у здоровому тілі - здоровий дух".
4 вер. 2023

Акція "1 вересня без квітів"

У Раківській гімназії пройшла благодійна акція "1 вересня без квітів", під час якої було зібрано 13 855 грн. Ми щиро дякуємо всім учням та батькам, які долучилися до фінансового збору!!! Продовжуємо допомагати ЗСУ та віримо в нашу ПЕРЕМОГУ!

Перший урок

Сьогодні в Раківської гімназії традиційно пройшов перший урок, який був присвячений захисникам України. Учні та класні керівники 5-7 класів відвідали сквер героїв, де запалили свічки пам'яті, поклали квіти і похилили голови перед захисниками, які віддали життя за Україну. Вічна і світла пам'ять! Герої не вмирають!
1 вер. 2023

Щедрі подарунки від гостей на День знань

1 вересня учні Раківської гімназії отримали в подарунок від депутата Верховної Ради Лаби Михайла Михайловича та депутата Тур'є Реметівської сільської ради Ігнатика С.І. баскетбольні, футбольні та волейбольні м'ячі та планшети. Такому подарунку раді і діти, і вчителі. Учнівський та педагогічний колектив закладу освіти дякують депутатам за надану спонсорську допомогу і бажають їм міцного здоров'я, стабільності, процвітання і здійснення планів.

СВЯТО БУКВАРИКА

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1класі Раківської гімназії. Це святковий захід, під час якого першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно. На чолі з класним керівником Малеш А. В. вчили вірші та пісні, підготували гарні музичні композиції. І як результат - перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, веселі пісні не залишили байдужими нікого. На свято завітало багато гостей. Це і дирекція школи, і вчителі, батьки. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого шкільного року.

СВЯТО БУКВАРИКА

17 трав. 2023

Єдиний національний урок з правил дорожнього руху

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі з учнями Раківської гімназії було проведено Єдиний національний урок " Безпечна дорога додому".
14 трав. 2023

ДЕНЬ МАТЕРІ

Мама - найважливіша людина в нашому житті, яка завжди підтримає і любитиме свою дитину. Щороку в середині травня українці відзначають День матері, щоб подякувати мамі за все та порадувати її теплим побажанням.
12 трав. 2023

Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Раківська гімназія виборола ІІ місце в І етапі (територіальний) Всеукраїнської дитячо - юнацької військово - патріотичної гри "Сокіл"("Джура").
8 трав. 2023

Днень пам'яті та примирення

Цього року 8 травня, в День пам’яті та примирення, Україна вшановуватиме пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. Уч ні нашої гімназії підготували виступ, де було вшановано хвилиною мовчання всіх, хто загинув під час Другої світової війни та жертв війни з росією.