14 лют. 2024

День Святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина! ❤ Це ще один привід, коли можна нагадати своїм близьким людям про те, як сильно ми їх любимо!
7 лют. 2024

День безпечного інтернету

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету – Safer Internet Day – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це буде вже 21 День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору для наймолодших користувачів. Наша гімназія не стала виключенням та долучилася до проведення різних заходів. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. 7 лютого у школі було проведено ряд заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет. Гімназисти подивилися мультфільми про безпечне користування Інтернетом: «Нові корисні підказки. Увага! Інтернет!», «Безпечний Інтернет. Найжахливіший тиждень Петрика», дізналися більше про Інтернет-культуру, пригадали правила Інтернет спілкування та дали обіцянки їх дотримуватись, а також познайомилися з цікавими, а головне, безпечними Інтернет-ресурсами. Після перегляду здобувачі освіти відповідали на поставлені запитання, розповідали цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету. Для учнів 8 – 9 класів була проведена інформаційна бесіда «Неприємності в мережі Інтернет». Наголошувалося на позитивному та корисному використанні інформаційних технологій. Проведені заходи дозволяють зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращої і більш безпечної онлайн-спільноти. Вона служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого Інтернету.
6 лют. 2024

Похід до ромів

Класними керівниками Раківської гімназії 06.02. 2024 року було відвідано сім'ї учнів ромської національності, які не відвідують навчальні заняття.
5 лют. 2024

Всеукраїнські шкільні ліги "Пліч-о-пліч"

Щиро вітаємо волейбольну команду дівчат "Ягуари", які відважно боролися і заслужено стали чемпіонами цієї гри!!!
31 січ. 2024

Катання на тюбах

Сьогодні учні Раківської гімназії мали можливість гарно провести час і покататися на тюбах. День видався насиченим, сповненим емоцій та радісним!
29 січ. 2024

29 січня - Річниця бою під Крутами

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Завдяки звитязі та сміливості українських воїнів ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено на декілька днів. У цей час відбувалися переговори між Українською Народною Республікою і країнами Четверного союзу. 9 лютого 1918 року Брестський мирний договір було підписано. Він означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб’єктом міжнародних відносин.
26 січ. 2024

Шкільний етап змагань "Пліч-о-пліч"

В Раківській гімназії пройшов шкільний етап змагань з волейболу (хлопці та дівчати) та з футзалу (хлопці).
26 січ. 2024

«Гірка пам’ять Голокосту» до Міжнародного дня пам’яті загиблих жертв Голокосту

27 січня у всьому світі вшановується пам’ять жертв Голокосту. Голокост – у перекладі з грецької означає «всеспалення, спалений цілком» - це масові вбивства (понад 6 млн.) євреїв у 1933 - 1945 роках у Європі. Історію неможливо повернути назад. Але необхідно розповісти про неї всю правду. Історія нашої Батьківщини, на жаль, має й сумні сторінки. В роки Голокосту – це країна смерті. Смерті безвинних…
25 січ. 2024

Фотоконкурс "Україна - це ми!"

Учні Раківської гімназії взяли участь у фотоконкурсі до Дня Соборності України: „Україна – це ми!ˮ, який проводиться у форматі онлайн виставки, обміну фотографіями, привітаннями та словами підтримки між учасниками Конкурсу через зручні та доступні соціальні мережі.
22 січ. 2024

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України. У Раківській гімназії із здобувачами освіти було проведено квест "Моя любов - Україна". Це день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити. Зберігаймо завжди міцність сили духу, волю!!! Мирного неба всім нам!!! І пам'ятаймо-Соборність- це не тільки землі, це передусім- Люди!... З днем Соборності, українці!!!